Racot, zwycięską próbą dla Banderasa, młody Dolar drugi w klasie L.

Trzecim startem rozpoczynającego się sezonu były zawody w Racocie. Wystartowałem z Elaboratem w CNC1*, Banderasem w klasie P, i Dolarem w klasie L. 

W konkursie jednogwiazdkowym, Elaborat kolejny raz świetnie zaprezentował się na czworoboku, uzyskując 32,8 pkt. karnego!!! Mimo jednej zrzutki  na parkurze, byliśmy na prowadzeniu ze zdecydowaną przewagą nad kolejnymi parami. Niestety wyłamanie podczas krosu, nie pozwoliło wygrać całych zawodów. Ostatecznie ukończyłem konkurs na 13 miejscu. Był to pierwszy start Elaborata w 1*. 

Zwycięsko natomiast zakończył się dla mnie i Banderasa, konkurs klasy P. Program ujeżdżenia oceniony na 49 pkt. był zdecydowanie lepszy niż na zawodach w Strzegomiu. 49 pkt, dało mi prowadzenie, którego nie oddaliśmy już do końca zawodów. Podczas skoków i krosu Banderas spisał się fantastycznie, kończąc obie próby bezbłędnie.  W tym samym konkursie wystartował Michał Zakrzewski na Ekologu zajmując 6 miejsce.

W klasie L pojechałem na młodym, obiecującym Dolarze. Start ten potwierdził talent i predyspozycje Dolara do WKKW. Zawody ukończyliśmy na drugim miejscu z wynikiem z 43,6 pkt. po ujeżdżeniu oraz bezbłędnych przejazdach podczas skoków i krosu.

 

Kolejny start już niebawem w Białym Borze. Będą to dla mnie pierwsze międzynarodowe zawody w tym roku. Wystartuję w nich na Pasji oraz Elaboracie.

Partnerzy:
Wszelkie prawa zastrzeżone Paweł Spisak | Powered by C5