"Strona II", w doskonałym styly zwyciężyła w Baborówku.

„Do trzech razy sztuka” - powiedzenie , świetnie sprawdziło się w przypadku mojego startu  na Stronie II.

strona_bab.JPG

 W trzecim, w karierze starcie,  młoda klacz odniosła pierwsze zwycięstwo. Prowadząc od pierwszego dnia zawodów.  Podczas wcześniejszych konkursów Strona pokazywała, że stać ją na wiele ,jednak za każdym razem czegoś brakowało.  W Baborówku zaprezentowała się świetnie we wszystkich ,trzech próbach. Wydaje mi  się, że może to być jeden z najlepszych młodych koni na, jakich jeździłem w ostatnich latach.

 Poza Stroną, w zawodach wystartowałem na  Atrakcji (CIC1*). Nasz klub reprezentowali również:  Narcyz pod Joanną Przybył (CIC1*), Tamburynek pod Sarą Śnioch (P) oraz Internet pod Jarosławem Pilichowskim  (LL).

Atrakcja na czworoboku uzyskała wynik 59 pkt.  Na parkurze zanotowaliśmy  niestety dwa błędy. Kros pokonaliśmy bezbłędnie.  Dało to nam 12 miejsce. Mogło być lepiej.

atrakcja_bab.JPG 

Narcyz i Asia Przybył, po czworoboku i bezbłędnym parkurze zajmowali wysokie, szóste miejsce.  Jednak dwa błędy na przedostatniej przeszkodzie krosu przekreśliły szanse na dobry wynik.

Z presją zbliżających się Mistrzostw Europy Pony, nie poradziła sobie Sara na Tamburynku. Po dobrym ujeżdżeniu (52 pkt.) i bezbłędnym parkurze podobnie, jak Asia zajmowała szóste miejsce. Na krosie niestety spadła z konia, po skoku na jednej z przeszkód. Mam jednak nadzieję, że to przypadkowe niepowodzenie, nie wpłynie negatywnie na start w Mistrzostwach.

 Świetnie natomiast zaprezentował się Jarosław Pilichowski, zajmując  na Internecie piąte miejsce, w klasie LL. Był to dopiero drugi start Jarka w zawodach WKKW.  Wynik ten pokazuje jak  wiele można osiągnąć poprzez cierpliwość i systematyczną pracę.

 

Partnerzy:
Wszelkie prawa zastrzeżone Paweł Spisak | Powered by C5