Strona II zwycięsko rozpoczęła sezon. Zawody w Jaroszówce za nami.

 
Aż 9 par reprezentujących nasz klub, wystartowało w Jaroszówce, gdzie od 14 do 15 kwietnia rozegrano międzynarodowe i ogólnopolskie zawody WKKW. W konkursie międzynarodowym  wystartowałem na Barycie a także Ola Malicka na Damie. Po ujeżdżeniu (41pkt) i skokach Baryt był faworytem, prowadziliśmy z dużą przewagą punktową. Niestety kros okazał się pechowy, po błędach na przeszkodzie wodnej, zostaliśmy wyeliminowani z konkursu. Był to pierwszy start Baryta po kastracji, być może potrzebuje więcej czasu, by dojść do pełnej formy.
Dama pod Olą zanotowała jedno wyłamanie na krosie. Wcześniej nieźle przejechała parkur i  ujeżdżenie, ostatecznie zajęła 13stą pozycję. Konkurs zdecydowanie wygrał Paweł Warszawski na Gondolierze.
Dobrym, szóstym miejscem może się pochwalić Asia Przybył, wystartowała na Narcyzie, w klasie P. Kończąc zawody z wynikiem, z ujeżdżenia, czyli po bezbłędnych skokach i dobrze przejechanym krosie.
Licznie i efektownie, a co najważniejsze z dobrymi wynikami, zaprezentowaliśmy się w klasie L.  W konkursie wystartowało aż 6 par z naszego klubu. Pierwsze miejsce z wynikiem 41 pkt. wywalczyłem ze  Stroną II.  Był to już trzeci, zwycięski start Strony z rzędu!  Muszę przyznać, że starty na Stronie, sprawiają coraz większą przyjemność.   Trzeci w konkursie był Jacek Kowerski na El Ninio, ósma Sara Śnioch i Tamburynek. Debiutujący, w barwach naszego klubu Michał Zakrzewski na Nadziei, zajął 13 miejsce. Wynik byłby zapewne dużo lepszy, gdyby nie wolta na parkurze, za która zostali ukarani czterema punktami karnymi. Na Elaboracie Michał zanotował jedno wyłamanie co nie pozwoliło na zajęcie dobrego miejsca. 
Następne zawody już niedługo w Sopocie. Będzie to pierwszy start dla Waga. Mam nadzieję , że wyniki tam osiągnięte będą jeszcze lepsze.
 
Partnerzy:
Wszelkie prawa zastrzeżone Paweł Spisak | Powered by C5